WOLNE POSTACIE

DAMSKIE
1. Imię i nazwisko: Vicky Clinton 
Wiek: 22 lata 
Zawód: kelnerka

Nie jesteśmy dobrzy. Oboje. Jesteśmy zepsuci jak ten świat, miasto, ludzie. Już nie staramy się być lepsi, niż jesteśmy.

Charakter:
Zawsze wesoła i uśmiechnięta. Ludzie ją lubią, bo potrafi poprawić humor i jest dosłownie wszędzie. Ale przecież nikt nie musi wiedzieć, że wcale nie jest taka szczęśliwa na jaką wygląda, prawda? Tak naprawdę, zabicie własnego dziecka rok temu odcisnęło duże piętno na jej psychice. Do dziś ma koszmary i ogromne wyrzuty sumienia. Obwinia o to Dominica, w końcu to on nalegał by je usunęła. To on zawiózł ją do kliniki i trzymał za rękę przed gabinetem. I to on nie był w stanie pomóc jej pozbierać się po tym wszystkim.
Ucieka w alkohol i narkotyki. W silne ramiona mężczyzn, które utulą je chociaż na jedną noc. I co, że ma opinię puszczalskiej? Ona już naprawdę o to nie dba.
Powiązanie:
Poznali się trzy lata temu. Oboje zaczynali nowe życie. Ale diametralnie się od siebie różnili. On – spokojny, poukładany, wiecznie z nosem w książkach. Ona – niespokojna dusza, rządna wrażeń, imprezowiczka. To nie było dobre połączenie. Uległ jej. Szybko stał się taki jak ona, jeśli nie gorszy. Pili i ćpali razem. To była po prostu przyjaźń z profitami, czasem lądowali razem w łóżku i nic więcej. Ale ich znajomość od samego początku była toksyczna.
Mieszkali razem w jego mieszkaniu, oczywiście bez wiedzy jego rodziców. Wiecznie się kłócili, byli o siebie zazdrośni, choć przecież byli TYLKO przyjaciółmi.
Wszystko zmieniło się pewnego wieczoru. Spędzili czas inaczej niż zwykle, chyba oboje mieli dość nieustannych nieporozumień. Kupił wino i oglądali razem film. W pewnym momencie zaczęli się całować, a później wszystko potoczyło się bardzo szybko. Ale było inaczej niż zwykle.
Później okazało się, że Vicky jest w ciąży. Szybko podjęli decyzję o tym, że usuną te dziecko. Zresztą i tak nie mieli pewności, że to jego, ale to była najprawdopodobniejsza opcja. Po tym wszystkim ich relacje się zmieniły. Już nie potrafili śmiać się razem jak dawniej, chodzić do klubów i zapominać o otaczającym ich świecie. Po prostu wszystko obróciło się o 180 stopni. Dziś nie rozmawiają. Już nie potrafią.

MĘSKIE 
1. Imię i nazwisko: Liam Whitlock
Wiek: 17-18 lat
Wygląd: Alex Pettyfer
Charakter: Pewny siebie, czasami zarozumiały, słaby w stałych związkach.
Powiązania:
Vivienne Fortman- jej jej byłym chłopakiem. Dziewczyna wciąż coś do niego czuje on coś tam też, jednak nie chce się z nikim wiązać, z nią też nie. Wszyscy myślą, iż to Vi z nim zerwała, jednak jest na odwrót.  
[ Jeśli ktoś chce go przejąć to miło. Więcej informacji pod kartą Vivienne. Z pewnością się dogadamy. ]

2. Imię i nazwisko: Jamie Fortman
Wiek: 16 lat
Wygląd: Colin Ford (proponowany, możliwy do zmiany)
Charakter: lekko nieśmiały, zamknięty w sobie dla nieprzyjaciół, gdy ktoś mu zajdzie za skórę bywa bardzo niemiły...
Powiązania:
Vivienne Fortman - starsza siostra, z którą miał najwięcej wspólnego. To ona pomagała mu wyjść z jego nałogu. Tak, wpakował się w narkotyki. Dziewczyna bardzo go wtedy wspierała. Mają ze sobą dobry kontakt, Jamie rozmawia z nią częściej i bardziej otwarcie niż z własną matką.
[ Reszta do uzgodnienia pod kartą Vivienne jakby ktoś miał ochotę. ]

3.Imię i nazwisko: Richard Grant
Wiek: 20 lat
Wygląd: Josh Hutcherson (choć to tylko propozycja)
Charakter: zarozumiały, pewny siebie, manipulator, dodatkowo cholernie inteligentny. Odnajduje się w każdym towarzystwie. Anioł, mający swoje za uszami, jednak potrafiący ukryć to lepiej niż siostra.
Powiązania:
Rose Grant – młodsza siostra. W porównaniu do siostry, jest oczkiem w głowie swojego ojca (pastora), który dobrze sobie syna wychował i to go woli pokazywać publicznie. Relacje rodzeństwa są prze różne, przy ojcu chłopak również zgrywa świętoszka dlatego mówienie o grzesznej siostrze to ich ulubione zajęcie. Jednak gdy są sami, potrafią znaleźć wspólny język mimo, iż Richard nie zawsze rozumie zachowania siostry i bardzo często próbuje ją od nich odwieźć.
[W razie pytań zapraszam pod zakładkę Rose. Cała reszta, której wyżej nie napisałam to tylko ingerencja osoby zainteresowanej przygarnięciem Richa.]


4. Imię i nazwisko: dowolne
Wiek: 17-18 lat 
Wygląd: Daniel Sharman lub na przykład Douglas Booth
Charakter:
Jest typowym mężczyzną z "krwi i kości". Bardzo dobrze zna swoją wartość i zawsze ma osobiste zdanie na wiele tematów. Typowa dusza towarzystwa, która często gra pierwsze skrzypce na imprezie. Uzależniony od rywalizacji, ma wręcz manie do wygrywania. Można by rzec, że jest ambitny, ale to zależy w jakiej kwestii. Zbyt pewny siebie, mimo iż wydaje się całkiem miłym kolesiem zazwyczaj są to pozory, ukrywa swoją zimną twarz dupka, którym tak naprawdę jest. Przy kobietach nigdy tej złej strony nie pokazuje, zawsze chce je zdobyć i idzie mu to wręcz idealnie. Potrafi stosować każdą formę podrywu, nawet te najbardziej romantyczną ( a tego nie cierpi )...
Powiązania:
Vivienne Fortman:
Gdyby nie zakład pewnie nigdy by do niej nie zagadał. Ktoś uznał, że chłopak nie poderwie każdej dziewczyny w tej szkole, ten oczywiście wyśmiał ową osobę. No cóż, kazali mu "wyrwać" Vivienne, jednak w zakładzie chodziło o coś więcej, żeby wygrać musi się z nią przespać. Ciężka sprawa patrząc na Fortman i jej stosunek co do niego, ale on oczywiście się nie poddaje. Pojawiła się kolejna przeszkoda, zaczyna coś do niej czuć i sam nie wie do końca co to oznacza, przecież to nie w jego stylu...
[ A tu taki chłopaczek wyszedł. Zapraszam do przejęcia go :) Oczywiście wizerunek można zmienić, to taki proponowany. Jeśli ktoś chce coś uzgodnić, to pod kartą Vivienne proszę się zgłosić z jakimś kontaktem do siebie :* ]

5. Imię i nazwisko: Antonio Genovese
Wiek: 23 lata
Wygląd: Daniel Gillies (najchętniej ewentualna zmiana możliwa)
Charakter:
Pozornie elegancki, perfekcjonista, praktycznie zawsze grzeczny. Faktycznie bezwzględny biznesman, gdy o biznesie sobie przypomni. Łatwo się nudzi, zmienia zainteresowania, nie potrafi skupić się na jednaj rzeczy. Przez wygląd i maniery dużo mu uchodzi na sucho, do tego ma jeszcze wsparcie rodziny, bo nie jest czarną owcą, tylko takim bawidamkiem, którego nikt na poważnie nie bierze. Traktuje życie jak zabawę, ale usilnie próbuje udawać poważnego i godnego zaufania.
Powiązania:
Lavinia Genovese:
jego kuzynka i ulubiony członek rodziny, traktuje ją jak młodszą siostrzyczkę, a jego nadopiekuńczość często ją denerwuje. Pomaga jej prowadzić klub, który dostała na urodziny, lecz ta pomoc jest okazyjna, jak sobie przypomni. Znają się od zawsze, bardzo się cieszy z przeprowadzki Lavini do NY
[to wstępny szkic, rozwinąć można jak się komu żywni podoba, ewentualne dodatkowo info, czy coś pod kartą Laviniii]

kolor - oznacza postacie zarezerwowane, bądź już przejęte.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz